bet365-728-90

Bilard Gate wprowadza Atletico Victory – Joao Felix spotyka Joker

Lider Atletico wrócił do La Liga w niedzielę dzięki ciężko walczył 2-0 zwycięstwo w Villarreal i poszerzył prowadzenie na pościgi Barcelona i Real do pięciu i sześciu punktów, odpowiednio.

W porównaniu z 0-1 przeciwko Chelsea we wtorek w Lidze Mistrzów, Diego Simeone przeniósł się do Atletico tylko raz: Vrsaljko rozpoczął zamiast Joao Felix (Bank). W Villarreal zaginął w krótkim czasie były portier Paco Alcacer z problemami mięśniowymi.

W pierwszych 20 minutach mecz był niezwykle taktyczny, z niewielkimi zaletami dla Villarreal. Zajęło 24 minuty, zanim Saul Niguez zmusił Opiekuna Sergio Asenjo do interwencji. Ale nawet po następnym zakręcie było 1-0 dla Atleti: Savic wspiął się do nagłówka – i strzelił bramkę bilardową, ponieważ Asenjo odpychał na linii, ale piłka została następnie mimowolnie popchnięta przez jego własną linię przez obrońcę Pedraza (25th). W wyważonym meczu Rojiblancos pozostał bardziej efektywny. Joao Felix ukarał Pau 2-0 (69.). W końcowej fazie elf Simeone musiał znów się bać, ponieważ Villarreal, znany również jako Żółty Okręt podwodny, nagle zyskał szansę na szansę. Bacca wybaczył jednak z najlepszej pozycji raczej nieszczęśliwie. Natomiast Oblak dwukrotnie błyskotliwie wyjaśnił w ujęciach Alexa Baeny (82., 85.). To sprawiło, że pierwsze zwycięstwo z ostatnich czterech meczy konkurencyjnych idealne dla Colchoneros.