bet365-728-90

Първо Джърси Брейкдаун, после Победа Бангър.Луд слух: Роналдо в PSG? ЗИ

10 – та баварска победа в 10 – я мач от Шампионската лига под треньора Ханси Флик. След 4 -0 срещу Атлетико, този път има само тесни 2 -1 на Лок Москва. В същото време защитникът се появява непоследователен, както и за дълго време – на фланелката!

Разбивката на фланелката на Кимич! Международният (25) танцува в цвят, играейки различно от колегите си с логото на спонсора в черно вместо в оранжево. Само на полувремето има още една фланелка. И грешката е поправена. Ризата на Горецка също се разкъсва на мишницата на Муки.

В правилната фланелка, Кимич става наистина важен. Прави победния гол в 79 – та минута с волейболно намаление от 17 метра. Флик оставя магическите си щипки Sané и Gnabry (първо обучение в понеделник след 5 дни почивка поради корона объркване) на пейката за сега. Други се въртят: Страхотна топка от кръста на Толисо право в наказателното поле, Павар стои във въздуха, поставя волейболния фланг

напречно в средата, където Гьорецка се отправя – 1:0 (13)! Сандро Вагнер (32), който коментира DAZN за първи път за бившите си съотборници: „Видяхме целта няколко пъти през последните месеци. Трябва да знам хода.” Не прави Москва малко по – късно: същия ход, Толисо над Павар в средата – този път Коман удря само поста (25 – ти)

Представянето на Бавария все още не е суверенно. Защото позволяваш твърде много. Смолов трябва да поведе още в третата минута, но се насочва от шест метра към Нойер. След великолепната обиколка с екскурзовод през Горецка (13 – ти), Миранчук (70 – ти) е този, който уравновесява ситуацията. Първият гол за защитника след 371 (!) минути.
Бъдещето на мега звездата Кристиано Роналдо (35) изглежда е повече от несигурно в момента. Това се дължи и на продължаващата криза с коронавируса.

Най – добрият италиански клуб “Ювентус Торино” също се сблъска с пандемията. Има съобщения в Италия, че Юве скоро няма да може да си позволи Роналдо. Според това италианците могат да бъдат принудени да продадат португалците, които с нетна годишна заплата от 31 милиона евро са най – добрите слуги на “Старата дама“ и на цялата Серия А в края на сезона. „Tuttosport“ наскоро доведе Роналдо обратно в Париж Сен Жермен. Слуховете за парижаните и мега звездата са били чути много пъти. Французите са принудени да търсят аргументи, за да убедят топ звездата Кайлиан Мбапе (21) да остане. „L’Equipe“ наскоро съобщи, че Mbappé може да остане, ако PSG успее да подпише повече топ звезди.
Напоследък имаше многократни размирици за Бартомеу – също и защото Жерар Пике (33) публично разкритикува президента остро. Дори предстоящото напускане на суперзвездата Лайнъл Меси (33) разруши значително фасадата на Бартомеу. Аржентинецът обвини президента в лъжа, който не удържа на думата си.

Сега всичко свърши след повече от шест години! Бартомеу каза в понеделник: „Никога не съм мислил за оставка.“ И не само той, но и цялото бюро на Барса трябва да подаде оставка.
Когато Нико Ковач дойде в Монако през юли, за да вдъхне нов живот на футболния клуб на Малкото Княжество, оптимизмът беше висок. Шампионският треньор на ФК Байерн се довери да помогне на Монегасен да постигне дългоочакваната последователност.

Началото на сезона в Лига 1 беше обещаващо. Ковач отбеляза седем точки от три мача с новия си отбор. Но най – късно след последния мач срещу Олимпик

Лион, магията на началото изглежда е изчезнала. 0 -4 отборът на Ковач изоставаше по това време, в края поне беше отбелязан почетният гол за финала 1 -4.

Четири гола, допуснати за 45 минути, не се вписват в дневния ред на Ковач, особено за стабилизиране на защитата на отбора му. Треньорът изглеждаше озадачен след третата загуба за сезона и призна грешките си. На полувремето Ковач доведе бившия шампион Сеск Фабрегас, а по – късно и Кевин Воланд, който се премести от Байер Леверкузен в Кот д’Азур през лятото. И все пак, наваксването не беше възможно. „Казах на играчите по време на почивката през полувремето, че никога не съм виждал нещо подобно

преди и сега те трябва да спечелят поне второто полувреме ,” казва Ковач.„ Втората половина беше по – добра – но първата половина беше наистина много лоша. “Ковак бе поел топката срещу Лион и нареди висока защита за отбора си. Грешка, както призна впоследствие треньорът:” Очаквахме те да играят на тезгяха, защото имат физическите атрибути и скоростта за това. Но аз не очаквах тя да изгради дълбока игра. Беше по – дълбоко от очакваното. Играхме твърде високо. Трябва да се адаптираш. “

От последните пет мача Монако спечели само една победа. Натискът върху Ковач, който направи почти озадачено впечатление след мача в Лион, нараства. Дмитрий Риболовлев, президент на клуба и баща на собственика на клуба Екатерина Риболовлев, в миналото не е бил особено търпелив със своите треньори.